Boekingsbevestiging
Wanneer je een boeking maakt via Vliegtickets.nl ontvang je meestal binnen 15 minuten de boekingsbevestiging per e-mail. Heb je geen boekingsbevestiging ontvangen, check dan je spamfilter.
Soms kan het voorkomen dat je niet meteen een bevestiging ont vangt. Dan is er mogelijk een storing opgetreden tijdens het boekingsproces. Je ontvangt dan binnen 3 dagen je e-ticket mail of je ontvangt een bericht van annulering en het betaalde bedrag van ons retour. We doen uiteraard ons best om alsnog de boekings te bevestigen. We vragen je om in de tussentijd geen nieuwe reservering te maken.
Mocht je ook in je spambox geen e-mail van ons hebben ontvangen, dan kan het zijn dat je wellicht een verkeerd e-mailadres hebt ingevuld. In dat geval ontvang je helemaal geen e-mails van ons. Neem contact op met onze klantenservice zodat je e-mailadres weer goed komt te staan en vraag om je boekingsbevestiging.
Factuur
Let op! Er wordt standaard geen aparte factuur gestuurd. Deze kan evt. op verzoek achteraf naar je gemaild worden.
Log in via MyTrips om je reservering te bekijken.