€ 0,30 p.m.

070 65 90 02

ma t/m vr 09:00 - 22:00, za-zo en feestdagen 10:00 - 16:00

Inloggen
Gebruikersnaam
Wachtwoord
Wachtwoord vergeten?

Nieuw bij Vliegtickets.be?
Meld u aan

Home » Klantenservice » Vakantie » Calamiteitenfonds

Calamiteitenfonds

Vliegtickets.be Vakanties is aangesloten bij de Stichting Calamiteitenfonds Reizen. Wanneer u bij ons een vakantiereis boekt, betaalt u standaard een kleine bijdrage voor het Calimiteitenfonds.

Calamiteiten en rampen vallen niet onder de dekking van de reis- en/of annuleringsverzekering. Door deze onvoorziene omstandigheden kan een reis worden aangepast of wordt deze misschien wel voortijdig afgebroken. Dit kost geld, wat door het Calamiteitenfonds wordt gedekt.

Dekking
Alle extra kosten die voortvloeien uit het aanpassen van een reis. Wanneer de reis voortijdig wordt afgebroken, worden niet genoten reisdagen vergoedt.

Beperkingen
Het Calamiteitenfonds heeft het recht een dekkingsbeperking in te stellen wanneer er voortijdig een calamiteit dreigt. Wanneer er een dekkingsbeperking geldt, kunt u vanaf 30 dagen voor vertrek uw reis kosteloos annuleren.

Kosten
U betaalt op Vliegtickets.be Vakanties altijd € 2,50 per boeking voor het Calamiteitenfonds. U bent dan voor een gezelschap tot en met 9 personen gedekt.

Heeft u meer vragen

Als u geen antwoord op uw vraag heeft gevonden, kunt u altijd ons Contact Center bellen op 070 65 90 02 € 0,30 p.m..

Klantenservice
070 65 90 02 € 0,30 p.m.
365 dagen per jaar bereikbaar!
ma t/m vr:
09.00 - 22.00
za - zo en feestdagen:
10.00 - 16.00
Geen antwoord gevonden?
Als u op deze pagina geen antwoord op uw vraag kunt vinden, kunt u altijd ons Contact Center bellen. U krijgt dan direct antwoord op uw vraag.

Privacy statement| Voorwaarden| Disclaimer | www.vliegtickets.nl

Copyright © 2001 - 2012 Vliegtickets.be - Vlieg vrolijk